FAQ

Kde se produkty řady Derma vyrábějí?
Výroba produktů - ve Švýcarsku, Německu, Francii, Itálii, Izraeli, Španělsku, kde se nacházejí partnerské laboratoře společnosti, nejlepší ve své specializaci (v různých oblastech kosmetologie a dermatologie).

Derma Series je mezinárodní projekt supermoderní kosmetiky, na kterém se podílejí laboratoře ve Švýcarsku, Německu, Francii, Itálii, Španělsku a Izraeli. Každá laboratoř se zabývá vývojem v závislosti na svých vědeckých a výrobních specifikách. Výrobky jsou vyráběny přímo v laboratořích, země výroby je uvedena na obalu a v popisu na webových stránkách. Výběr a vývoj léků a postupů je založen na objektivním výzkumu a subjektivním hodnocení velké cílové skupiny ohledně komfortu a hmatatelnosti výsledku.

 

Jak mohu zjistit partnerské ceny?
Chcete-li zjistit partnerské ceny, musíte se zaregistrovat na našich webových stránkách. Partnerské ceny jsou dostupné pouze pro kosmetičky s platnou licencí.

 

Provádíte školení?
Na webových stránkách najdete rozpis nejbližších offline vzdělávacích seminářů a můžete zde zanechat přihlášku k účasti. Pozvánku na seminář obdržíte e-mailem a SMS na vámi zadané telefonní číslo!
Budeme vás také informovat o termínech a časech online webinářů a živých přenosů.

 

Mohu přijít do vaší pobočky a zakoupit si produkty bez objednání v internetovém obchodě?

Naši adresa - Nákupní pasáž Černá růže, Na Příkopě 853/12 110 00 Praha 1 

 

Co je to cashback? Jak se cashback načítá a jak ho utratit?

Za každý nákup od začátku sezóny (jaro, léto, podzim, zima) se vám na váš osobní účet vrátí od 5 % jeho hodnoty.
Cashback vám zůstane až do konce sezóny!
Cashback se připisuje za skutečně zaplacenou hodnotu zboží. Cashback se vám vrátí na váš osobní účet následující den po připsání platby za nákup.


Za každý nákup od začátku sezóny (jaro, léto, podzim, zima) vám bude na váš osobní účet vráceno 5 % z jeho hodnoty, jakmile celková částka nákupů od začátku sezóny dosáhne 8 000 Kč, výše cashbacku se zdvojnásobí a následné procento cashbacku se zvýší na 10 % (platí do konce sezóny). Nezapomeňte však, že o půlnoci posledního dne sezóny se váš osobní účet vynuluje.

Cashback může činit až 50 % nákupní ceny. Za tento nákup se nový cashback nezapočítává.